Tajemniczy klient (mystery shopper)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: BSAgency
Miejsce pracy: Wrocław
Oferowane wynagrodzenie brutto: 170
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Obowiązki:

Do obowiązków tajemniczego klienta należą:

– przeprowadzanie audytów w placówkach określonych umową

– wypełnianie ankiet audytora po realizacji badania

Wymagania:

– dyspozycyjność

– komunikatywność

– zmysł obserwacj

– umiejętność zaaranżowania potencjalnej sytuacji w oparciu o scenariusz badania

Firma BSA zatrudni tajemniczych klientów do badań. Obecnie poszukujemy osób do przeprowadzenia badań w siłowniach, gabinetach SPA oraz bankach

Poszukujemy osób do stałej współpracy, zaangażowanych i posiadających zmysł obserwacji.

Każdorazowo gdy badany jest obiekt wymagający zapłaty za usługę, środki są najpierw udostępniane tajemniczemu klientowi, więc nie ma mowy o płaceniu z własnej kieszeni.

Wynagrodzenie za przeprowadzenie jednorazowego badania w siłowni to 130zł netto. W gabinecie SPA 170zł netto, w placówce bankowej 160zł netto.

Nie ukrywamy kwot wynagrodzeń przed pracownikiem, godziny pracy w większości przypadków są elastyczne. Jednakże czasem wymagana jest wizyta w danym obiekcie w konkretnym przedziale godzinowym ze względu na konieczność badania jakości usług świadczonych przez konkretnego pracownika.

Więcej informacji w odpowiedzi na przesłane aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.