Specjalista ds. sprzedaży w Biurze Reklamy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Polska Press Grupa
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Gazeta Wrocławska to największy tytuł wydawniczy na terenie województwa dolnoślaskiego oraz część koncernu medialnego Grupy Polska Press. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych m.in.:
gazetawroclawska.pl,
wroclaw.naszemiasto.pl,olesnica.naszemiasto.pl, lubin.naszemiasto.pl, legnica.naszemiasto.pl, portalispołecznościowych  oraz biznesowych, skupiamy się  na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.
Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:
Specjalisty ds. sprzedaży w Biurze Reklamy

Miejsce pracy: Biuro Reklamy Wrocław lub Oleśnica lub Lubin lub Legnica

Jakie zadania do realizacji otrzymasz?

  • Będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż rozwiązań Polska Press Grupy, a w spełnieniu tego celu będą konieczne:pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,realizacja kampanii reklamowych zleconych przez obsługiwanych klientów w tym m.in. Internet, mobile, produkcje wideo oraz social media i prasa,realizacja budżetu sprzedażowego i niestandardowych projektów sprzedażowych.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w sprzedaży
  • umiejętności prowadzenia negocjacji biznesowych,
  • samodzielności w zakresie realizacji zadań oraz umiejętności współpracy,wysokiej orientacji na osiąganie celu, konsekwencji w działaniu, kreatywności,
  • prawo jazdy kat. B.

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość wysokich zarobków,
  • narzędzia pracy: telefon, laptop,
  • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku w prestiżowej branży,
  • pakiet szkoleń oraz bieżące podnoszenie kwalifikacji.

Jeżeli jednak Twoje doświadczenie w sprzedaży nie jest jeszcze zbyt duże, ale wiesz, że chcesz to robić – złóż swoje CV! Stawiamy na zaangażowanie i chęć do pracy! Zaopiekujemy się Tobą i nie pozostawimy bez szkolenia wdrażającego!

Zobacz na czym polegają efektywne działania marketingowe i sam współtwórz działania reklamowe największych firm!

Dołącz do nas!

APLIKUJ

Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie zakładka: Kariera