Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze produkcji opakowań z tektury falistej, poszukujemy osób na stanowisko:

 

Zakres obowiązków:

Na przyszłym stanowisku do Twoich zadań będzie należała realizacja budżetu sprzedaży w powierzonym regionie poprzez nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi Klientami oraz otoczenie handlową troską tych aktualnych.

Twoje korzyści:

Aplikując do nas zyskujesz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjnym systemem premiowym. Ponadto oferujemy bogaty koszyk dodatkowych profitów, m.in. szkolenia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie. Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe również do celów prywatnych. Umożliwiamy Ci możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego oraz samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy.
 

 

Kogo szukamy?

Posiadasz doświadczenie na stanowisku Handlowca oraz jesteś gotowy/-a do pracy w terenie? Masz czynne prawo jazdy kat. B oraz sprawnie posługujesz się pakietem MS Office?
Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco – prawdopodobnie jesteś Kandydatem, którego szukamy!

Dodatkowe informacje

Nie zwlekaj dłużej – aplikuj już teraz! Daj się poznać i rozwijaj się zawodowo z nami!