projektant branży elektrycznej w biurze projektowym, elektryk

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/05/16
Oferta ważna do dnia: 2018/06/16
Pracodawca: EKO AUDYT SP. Z O. O.

stanowisko: projektant branży elektrycznej w biurze projektowym

pracodawca: EKO PROJECTS

kraj: Polska, region: Dolnośląskie

EKO PROJECTS to firma inżynierska (wielobranżowa), specjalizująca się w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego. Długoletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i profesjonalizm pracowników, jak również zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi i metod pracy to największe atuty firmy, które decydują o ugruntowanej pozycji na rynku projektowym.

Świadczymy usługi z zakresu:

Projektowanie:

  • projekty wielobranżowe w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego
  • projekty obiektów budowlanych ( koncepcyjne , budowlane, wykonawcze, przetargowe )
  • optymalizacje kosztów inwestycji,
  • projekty remontów i modernizacji,
  • ekspertyzy techniczne i opracowania specjalistyczne,
  • przedmiary robót, kosztorysy oraz specyfikacje przetargowe,
  • nadzory autorskie,
  • autoryzacje projektów wykonanych za granicą.
  • nadzór inwestorski we wszystkich branżach,
  • organizowanie odbiorów urzędowych,
  • pozyskiwanie wszelkich wymaganych decyzji

Posiadamy też wykwalifikowanych doradców energetycznych, którzy wykonują audyty oraz posiadają uprawnienia do sporządzenia świadectw energetycznych.

Projektant Elektryk – Projektant Branży Elektrycznej

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie projektów budowlanych lub wykonawczych branży elektrycznej
  • samodzielne wykonywanie dokumentacji projektowej i wykonawczej;
  • przygotowanie dokumentacji w sposób spełniający wymagania Klienta oraz wewnętrzne standardy jakościowe firmy;
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami;
  • budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy;
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych Klienta na każdym etapie realizacji projektów.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe: inż. elektryk
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta lub podobnym
  • biegła obsługa komputera;
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD;
  • umiejętność komunikacji z innymi branżami;
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • dobra organizacja pracy i wysoki stopień samodyscypliny;
  • elastyczność działania w zmieniających się warunkach;
  • posiadania wysokich umiejętności interpersonalnych;
  • umiejętność nieszablonowego rozwiązywania problemów;
  • gotowość do wyjazdów służbowych;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferta:

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania obiektów budownictwa przemysłowego i infrastrukturalnego;
  • możliwość awansu zawodowego;
  • dobre warunki pracy i wynagrodzenie – 4, a 6 tys. PLN netto podstawy
  • dostęp do zasobów wspomagających pracę
  • praca w młodym profesjonalnym zespole, w środowisku międzynarodowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EKO-AUDYT sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

+48 666 655 225