Pracownik w sklepie internetowym w godz. 11.00-19.15

Oferta pracy z dnia: 2018/11/08
Oferta ważna do dnia: 2018/12/08
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy

KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, największej sieci sklepów obuwniczych w Europie, poszukujemy Kandydatów do pracy w magazynie.

Zadania:

  • komisjonowanie towaru (m.in. obuwie, akcesoria obuwnicze, torby, plecaki)
  • pakowanie towaru przy użyciu ręcznej oklejarki
  • kontrola jakości przygotowanego towaru

Nasze oczekiwania:

Nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych.
Najważniejsze to chęć i motywacja do pracy, dyspozycyjność oraz punktualność. Mile widziane osoby uczące się.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, już dziś otwórz się na współpracę z nami i wyślij swoje CV. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • stawkę godzinową w wysokości 16 zł brutto oraz atrakcyjne premie miesięczne
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w zakres obowiązków
  • pracę w systemie jednozmianowym w godz. 11:00-19:15 w poniedziałki

Dodatkowe informacje

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl