Pracownik sklepu internetowego – 11:00-19:15

Oferta pracy z dnia: 2018/12/05
Oferta ważna do dnia: 2019/01/04
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta, największej sieci sklepów obuwniczych w Europie, poszukujemy Kandydatów do pracy w centralnym magazynie firmy na stanowisku: Pracownik sklepu internetowego

Dołączając do nas, zyskujesz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • stawkę godzinową w wysokości 16 zł brutto + premia
  • pracę w systemie jednozmianowym w godz. 11:00-19:15 w poniedziałki (możliwa też praca w inne dni tygodnia i w weekendy)
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w zakres obowiązków

Twoje przyszłe zadania, to:

  • komisjonowanie towaru (m.in. obuwie, akcesoria obuwnicze, torby, plecaki)
  • pakowanie towaru przy użyciu ręcznej oklejarki
  • kontrola jakości przygotowanego towaru

Czy to o Tobie?

Szukasz dodatkowego zatrudnienia? Sumienność i punktualność to Twoje mocne strony?

Jeśli tak – WYŚLIJ CV już teraz!

Dodatkowe informacje

Nie wymagamy doświadczenia, u nas je zdobędziesz – APLIKUJ już teraz!

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl