Pracownik magazynu – wysokie wynagrodzenie/jedna zmiana

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/03/16
Oferta ważna do dnia: 2019/04/15
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży logistycznej, specjalizującej się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Magazyniera.

Oczekiwania

Na proponowanym stanowisku wymagamy gotowości do podjęcia pracy w godzinach 20:00-04:00 oraz chęci do pracy i zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

W zamian za wykonywane obowiązki oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie będzie składać się z podstawy w kwocie 2 600 zł brutto oraz premii 15% (około 390 zł brutto). Ponadto zapewniamy dodatek w wysokości 200 zł brutto za frekwencję oraz około 250 zł brutto za pracę w godzinach nocnych. Przed podjęciem zatrudnienia możesz zapoznać się ze specyfiką pracy w przedsiębiorstwie, zapewnimy Ci również kompleksowe szkolenie wdrażające.

Zadania

Twoim głównym zadaniem będzie sortowanie oraz skanowanie przesyłek kurierskich oraz ich rozładowanie i załadowanie.

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz do nas dołączyć – wyślij CV już teraz lub skontaktuj się z nami pod nr tel. 506 561 604.

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl