Pracownik magazynu – jedna zmiana

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: PM/WRO/16052018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, specjalizującego się w świadczeniu usług kurierskich, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku:

OBOWIĄZKI
Na stanowisku magazyniera będziesz odpowiedzialny za rejestrację przesyłek urządzeniem skanującym, jak również za zabezpieczanie uszkodzonych kartonów. Twoim obowiązkiem będzie także rozładunek i załadunek kurierskich aut dostawczych.

WYMAGANIA
Od Kandydata na wskazane stanowisko wymagamy przede wszystkim gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-22:00. Ważne są także chęć do pracy, punktualność, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY
Ze swojej strony gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie podstawowe wynosi 2520 zł brutto/m-c, przewidziana została także premia w kwocie ok. 378 zł brutto. Zainteresowanym oferujemy możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, oczywiście dodatkowo płatnych. Zapewniamy również pakiet szkoleń przygotowawczych oraz wizytę w zakładzie pracy przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij już dziś swoje CV!