Pakowacz/ka 50 osób, bez doświadczenia

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PLUS KADRA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami
z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Dla międzynarodowej firmy, lidera w branży usług pakowania szukamy osób chętnych do pracy bez doświadczenia. Nasze aktualne zapotrzebowanie to 50 osób do zatrudnienia od zaraz.
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Graniczna
Zadania:
– pakowanie lekkich produktów kosmetycznych,
– praca w pozycji stojącej przy linii pakującej.
Wymagania:
– chęci do pracy,
– dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany w godz. 6-14 i 14-22,
– nie wymagamy doświadczenia.
Oferujemy:
– długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
– stawka (13,70 do 16,70 brutto/godz)
– atrakcyjny system premiowy,
– pracę w systemie dwuzmianowym (6.00-14.00 i 14.00-22.00),
– możliwość wyboru zmiany
– pracę od poniedziałku do piątku,
– łatwą pracę, niewymagającą doświadczenia
– możliwość awansu na wyższe stanowisko oraz otrzymania dodatku za obejmowane stanowisko,
– możliwość podjęcia pracy na wakacje.
Oferta pracy tymczasowej z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy po 3 przepracowanych miesiącach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj lub kontakt 512 045 430 lub 510 080 410
Agencja Zatrudnienia Plus Kadra Sp. z o.o.
Ul. Piłsudskiego 2; 50-049 Wrocław