Operator linii (obróbka cieplno-chemicza)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: HAR/037/PP
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmyManpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:ObowiązkiZadania:

  • Obsługa linii obróbki cieplno-chemicznej, linii gratowania termicznego oraz linii fosforowania manganowego,
  • Prowadzenie procesów na urządzeniach zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Obsługa zbiornika z azotem, rozprężalni amoniaku, tlenu,
  • Obsługa systemu nadzoru pieców do sterowania procesami obróbki.

WymaganiaWymagania:

  • Doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcji związanej z obróbką cieplno-chemiczną,
  • Wykształcenie zawodowe,
  • Uprawnienie do obsługi wózka widłowego,
  • Uprawnienia SEP E1 i E3
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym i 4-brygadowym.

OferujemyOferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • dofinansowanie do posiłków,
  • premie świąteczne,
  • paczki dla dzieci na Mikołaja,
  • opieka Medyczna,
  • karta Multisport,
  • wczasy pod gruszą,
  • programy emerytalne,
  • pożyczki pracownicze,
  • zapomogi losowe.