Operator elektrycznego wózka widłowego- PRACA OD ZARAZ

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PLUS KADRA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami
z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Dla międzynarodowej firmy, lidera w branży usług pakowania szukamy osób chętnych do pracy.
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Graniczna
Zadania:
– prowadzenie wózka widłowego o napędzie elektrycznym;
– sporadyczne prace na magazynie.
Wymagania:
– uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych o napędzie elektrycznym
– aktualne testy psychotechniczne
– motywacja i chęci do pracy,
– dyspozycyjność do pracy na jedną z dwóch zmian w godz. 6-14 lub 14-22,
Oferujemy:
– długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
– stawka (13,70 do 16,70 brutto/godz)
– dodatek 400 zł brutto/ miesiąc za prowadzenie wózka widłowego
– atrakcyjny system premiowy,
– pracę w systemie dwuzmianowym (6.00-14.00 i 14.00-22.00),
– pracę od poniedziałku do piątku,
Oferta pracy tymczasowej z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy po 3 przepracowanych miesiącach.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem: 512 045 430 lub 510 080 410 lub o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj.
Agencja Zatrudnienia Plus Kadra Sp. z o.o.
Ul. Piłsudskiego 2; 50-049 Wrocław