Monter

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PLUS KADRA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: WR/12/OKP
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego klienta zajmującego się produkcją komponentów do sprzętu AGD dla największych marek na rynku poszukujemy montera (operatora komórki produkcyjnej).

Zadania:
– montaż prętów
– produkcja produktu gotowego (zgrzewanie, prasowanie)
– kontrola jakości wyrobu
– obsługa maszyn i urządzeń wspomagających pracę na linii montażowej
Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na produkcji
– sprawność manualna
– dokładność w wykonywaniu zleconych zadań
– gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
– wysoka motywacja do pracy
– chęć zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia
Oferujemy:
– zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia przez pracodawcę
– pracę na pełen etat
– atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii
– możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj lub kontakt pod nr 510 080 410
Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra Sp. z o.o.
Ul. Piłsudskiego 2; 50-049 Wrocław