Magazynier – zarobki do 3900 zł brutto

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier.

Oczekujemy:

uprawnień na wózki widłowe (nie muszą być UDT) oraz półrocznego doświadczenia na podobnym stanowisku. Ponadto liczymy na umiejętność obsługi komputera.

Twoje zadania:

obsługa wózka widłowego, przyjmowanie i wydawanie towarów, obsługa komputerowego systemu magazynowego oraz prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3 300 zł brutto oraz atrakcyjne premie do 600 zł brutto. Pracujemy od poniedziałku do piątku na jedną zmianę: 7-15. Ponadto oferujemy świadczenia pozapłacowe, w tym prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport. Na początku zapewniamy Ci profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy. Z nami będziesz miał szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego i poszerzenia swoich kompetencji.

Dodatkowe informacje

Jeżeli jesteś zainteresowany, to wyślij swoje CV! Na Twoje pytania odpowiemy pod numerem telefonu: 506 561 859 lub mailowo: b.golabek@ksservice.pl