Magazynier – tylko jedna zmiana!

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej, świadczącego usługi z zakresu magazynowania, transportu oraz dostarczania przesyłek, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu. 

Czym będziesz się zajmował?

Do zadań na wskazanym stanowisku należy rejestracja przesyłek skanerem, sortowanie przesyłek oraz zabezpieczanie uszkodzonych kartonów.

Co zyskujesz, pracując z nami?

Przede wszystkim pewne zatrudnienie – oferujemy umowę o pracę. Twoje wynagrodzenie to podstawa w wysokości 2 353,75 zł brutto/m-c oraz premia do 15% (ok. 353 zł brutto). Dla chętnych możliwe są także dodatkowo płatne nadgodziny. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-21:00 – możesz pogodzić pracę z zajęciami na uczelni, inną pracą lub hobby. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy i opiekę koordynatora personalnego.

Pracuj z nami i zdobywaj doświadczenie – WYŚLIJ CV już teraz!

Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem 506 561 604.

Kogo poszukujemy?

Poszukujemy zaangażowanych i lubiących pracę w zespole Kandydatów na stanowisko Magazyniera. Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe oraz doświadczenia. Liczy się chęć do pracy!

Dodatkowe informacje