Magazynier- tylko jedna zmiana

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/11/06
Oferta ważna do dnia: 2018/12/07
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej, świadczącego usługi z zakresu magazynowania, transportu oraz dostarczania przesyłek, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Pracownik magazynu.

Zadania:

  • zabezpieczanie uszkodzonych kartonów
  • plombowanie kontenerów
  • sortowanie przesyłek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godz. 13:15-21:15
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2690 zł brutto/m-c oraz premię w kwocie około 400 zł brutto
  • dla osób chętnych możliwe płatne nadgodziny
  • pracę w tygodniu od poniedziałku do piątku – weekendy zawsze mamy wolne
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe informacje

Otwórz się na współpracę z nami i wyślij już dziś swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl