Magazynier – praca jednozmianowa, konkurencyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko Magazyniera. 

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Do Twoich zadań będzie należała obsługa wózka widłowego oraz  komputerowego systemu magazynowego. Będziesz odpowiedzialny za przyjmowanie, wydawanie towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz bieżąca kontrola stanów magazynowych.

Czego oczekujemy?

Na podanym stanowisku niezbędne jest posiadanie uprawnień na wózki widłowe,  minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz  podstawowa znajomość obsługi komputera. Mile widziana jest umiejętność posługiwania się skanerem ręcznym.

Dlaczego warto?

Na podanym stanowisku gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wysokich standardach oraz atrakcyjne wynagrodzenie 3250 zł brutto, plus system premiowy. Zostając naszym pracownikiem masz pewność wolnych weekendów i pracy w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00. Zapewniamy dodatkowe świadczenia pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną. Miejsce pracy znajduje się w doskonałej lokalizacji – w okolicach Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Zapraszamy do współpracy!

Dodatkowe informacje

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Masz ptrania? zadzwoń 503 075 956​ lub napisz r.hajahmadov@ksservice.pl