Magazynier- nawet do 3 092 zł brutto/jedna zmiana

Oferta pracy z dnia: 2019/04/13
Oferta ważna do dnia: 2019/05/13
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Magazyniera.

Twoje przyszłe zadania:

Twoimi głównymi zadaniami będzie załadunek i rozładunek paczek oraz ich skanowanie i sortowanie.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia z atrakcyjnym wynagrodzeniem 2690 zł brutto oraz 15 % premią. Pracujemy od poniedziałku do piątku – weekendy są dla Ciebie. Gwarantujemy szkolenia wstępne na stanowisku pracy oraz opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia. Dla kandydatów nie mających doświadczenia oferujemy możliwość zdobycia pierwszych umiejętności zawodowych.

Kogo szukamy?

Osób chętnych i gotowych do pracy od zaraz w godzinach popołudniowych od 13.15 do 21.15 lub od 14 do 22. Mile widziani kandydaci z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Dodatkowe informacje

Nie czekaj dłużej – APLIKUJ już teraz! Zacznij pracę z nami!

Zapraszam do kontaktu 504 862 749

504862749
Email: k.kurek@ksservice.pl