Magazynier – bez uprawnień na wózki widłowe!

Oferta pracy z dnia: 2018/11/09
Oferta ważna do dnia: 2018/12/10
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży technicznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Kwalifikacje

Oferujemy:
Dołącz do nas i uzyskaj zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na ½ etatu ze stawką 19 zł/godz. brutto. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-10:00 – weekendy masz wolne.
Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia ani uprawnień na wózki widłowe – chęć do pracy jest najważniejsza!

Oferta

Zadania:
Jako Magazynier będziesz się zajmował przyjmowaniem i wydawaniem towaru oraz jego rozlokowaniem w magazynie. Przy wykonywaniu swoich zadań będziesz korzystał ze skanera.

Rozpocznij swoją przygodę zawodową z nami – już teraz wyślij CV. Masz pytania? Zadzwoń: 506 561 604.

Opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz, ale nie masz doświadczenia? Chcesz dodatkowo zarobić? Jesteś dyspozycyjny w godzinach 6:00-10:00?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco – APLIKUJ!

Dodatkowe informacje

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl