Magazynier- bez uprawnień na wózki/ jedna zmiana!

Oferta pracy z dnia: 2018/11/09
Oferta ważna do dnia: 2018/12/10
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej, świadczącego usługi z zakresu magazynowania, transportu oraz dostarczania przesyłek, poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Magazyniera.

Naszym pracownikom oferujemy doskonałe warunki zatrudnienia:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wynagrodzenie nawet do 3 090 zł brutto/m-c (podstawa + premia)
  • pracę jednozmianową w godzinach 13:15-21:15
  • dla chętnych możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta

Zadania:

Do Twoich przyszłych zadań będzie należało sortowanie przesyłek, zabezpieczanie uszkodzonych kartonów oraz plombowanie kontenerów.

Jeżeli:

  • szukasz pracy od zaraz na jedną zmianę
  • praca w grupie nie stanowi dla Ciebie problemu
  • angażujesz się w wykonywanie powierzonych obowiązków

…to jesteś naszym Kandydatem idealnym!

Dodatkowe informacje

Po co czekać? Zarób dobre pieniądze i zyskaj stabilne miejsce pracy. Wyślij swoje CV już teraz!

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod numerem tel. 506 561 604.

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl