Magazynier – atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: MAG/WRO/092018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży technicznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • przyjmowanie i wydawanie towarów
  • rozlokowywanie towaru w magazynie
  • obsługa skanera

Oczekiwania:

  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w wymiarze ½ etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 19 zł brutto/godz.
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • szkolenie wstępne przed przystąpieniem do pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Czekamy właśnie na Ciebie, więc nie czekaj i nie zwlekaj – WYŚLIJ CV już teraz!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania pod numerem tel. 506 561 604.