Magazynier- 22 zł brutto/umowa o pracę/jedna zmiana

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik magazynu.

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz uprawnienia do obsługi suwnicy
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Twoje zadania:

  • załadunek i rozładunek samochodów dostawczych
  • przyjmowanie i wydawanie materiałów
  • wprowadzanie danych do systemu

Oferujemy:

  • umowę o pracę już od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie w wysokości 22 zł brutto/h
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8-16
  • kompleksowe szkolenie stanowiskowe
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego
  • doskonałą lokalizację (Wrocławski Park Przemysłowy)

Dodatkowe informacje

Aplikuj już dziś! Zapraszamy również kontaktu telefonicznego  504 862 749