Magazynier- 19 zł brutto/jedna zmiana 8-16

Oferta pracy z dnia: 2019/04/13
Oferta ważna do dnia: 2019/05/13
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Magazyniera.

Zakres obowiązków:

Twoimi głównymi zadaniami bedą kompletacja zamówień, bezpośrednia obsługa klienta oraz inne proste prace magazynowe.

Oferta

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat już od pierwszego dnia wraz z atrakcyjną stawką godzinową w wysokości 19 zł brutto/godz. Zapewniamy wolne weekendy– pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Gwarantujemy szkolenia wstępne na stanowisku pracy oraz opiekę koordynatora personalnego. Dla kandydatów nie mających doświadczenia oferujemy możliwość zdobycia pierwszych umiejętności zawodowych.

Kogo szukamy?

Kandydatów aktywnych i gotowych do pracy od zaraz. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózki widłowe z UDT.

Dodatkowe informacje

Nie czekaj dłużej – APLIKUJ już teraz! Zacznij pracę z nami!

Zapraszam do kontaktu 504 862 749

504862749
Email: k.kurek@ksservice.pl