Magazynier

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/06/12
Oferta ważna do dnia: 2019/07/13
Pracodawca: Schenker Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: PO/2019/06/Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

W DB Schenker naszym celem jest zapewnienie innowacyjnych rozwiązań dla łańcucha dostaw. Jako globalny lider branży z ponad 140-letnim doświadczeniem w logistyce, z dumą wspieramy przemysł i handel w globalnej wymianie towarów. Dołącz do naszego zespołu – będziesz jego ważną częścią.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: ul. Kwiatkowskiego 12, Wrocław

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • rozładunek, załadunek oraz lokowanie towaru na wyznaczonych polach magazynowych
  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z wykonywaną pracą
  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • poszukujesz pracodawcy, który zapewni Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przestrzegasz w pracy standardów bezpieczeństwa
    wykonujesz swoje zadania rzetelnie i dokładnie
  • akceptujesz pracę zmianową
  • lubisz być częścią zespołu
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bez pośrednictwa agencji)
  • pełne wsparcie na etapie wdrożenia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • dodatek nocny
  • pakiet socjalny obejmujący m. in.: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty Multisport, premię świąteczną, wczasy pod gruszą.
  • PPE – Pracowniczy Program Emerytalny – atrakcyjna forma dodatkowych oszczędności emerytalnych, całkowicie finansowana przez pracodawcę,

    Zainteresowany/a?

    Skontaktuj się z nami bezpośrednio pod podany numer telefonu.

667661408