Kontroler jakości

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/06/14
Oferta ważna do dnia: 2018/07/15
Pracodawca: GAMET
Miejsce pracy: Wrocław
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000

obróbka blach

Firma Gamet sp. z o.o. z zakładem produkcyjnym we Wrocławiu prowadzi nabór na stanowisko Kontrolera Jakości.

Od 20 lat działamy w branży usługowej w zakresie cięcia laserowego blach,profili oraz gięcia i wykrawania CNC .

Główne zadania:

•            kontrolowanie procesów produkcyjnych.

•            kontrolowanie jakości i zgodności wycinanych komponentów.

•            definiowanie punktów krytycznych i procedur pozwalających uzyskiwać zaplanowany poziom jakości wyrobów.

•            opracowywanie działań zapobiegawczych i korygujących (eliminacja źródeł nieprawidłowości).

•            kontrolowanie i odbiór prototypów pod kątem jakościowym.

•            kontrolowanie poprawności wykonania pierwszych sztuk części, podzespołów i wyrobów gotowych.

Wymagania:

•            wykształcenie techniczne.

•            doświadczenie w dziale jakości min. 1 rok.

•            umiejętność czytania rysunku technicznego.

•            umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi.

•            zdolności komunikacyjne.

•            konsekwencja w działaniu, umiejętność współpracy w grupie.

•            doświadczenie na produkcji będzie dodatkowym atutem.

•            pożądana znajomość zagadnienia Jakości w produkcji

Oferujemy:

•            interesującą pracę w stabilnej firmie

•            możliwość pozyskania cennego doświadczenia oraz rozwoju

•            umowę o pracę z motywacyjnym systemem wynagradzania

•            wynagrodzenie od 4000 zł/brutto (w zależności od umiejętności) plus premia

Kontakt:
+48 733 261 555