Konserwator budynku- praca tymczasowa/ dodatkowa

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: LeasingTeam Group
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: 0018870
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie drobnych napraw;
  • Bieżąca konserwacja;
  • Utrzymanie techniczne obiektów.

Oczekiwania:

  • Obsługa komputera – pakiet MS Office;
  • Umiejętności współpracy i integracji w zespole.

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) – elektryk, mechanik lub pokrewne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (budynki magazynowo – biurowe)
  • Uprawnienia elektryczne grupy 1 „E” do 1kV;
  • Znajomość obsługi instalacji budynkowych (klimatyzacja, wentylacja, inst. Ppoż, wod-kan itp.)

Oferta:

  • Praca na umowę zlecenie – możliwość podjęcia stałej współpracy;
  • Praca w nowoczesnym środowisku technicznym;
  • Praca w systemie jednozmianowym.
Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.