Kierowca/Pakowacz/Obsługa maszyn

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/04/17
Oferta ważna do dnia: 2019/05/18
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma handlowa poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

– odbiór towaru- maszyn od producenta ( Czechy)

– dowóz maszyn do klienta

– przygotowanie towarów do wysyłki
– doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów

– fakturowanie i obsługa dokumentów sprzedaży

Wymagania:
– wykształcenie minimum zawodowe preferowane średnie

– prawo jazdy kategoria B

– znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office ( Excel, Word)
– komunikatywność
– dokładność, pracowitość,

– zaangażowanie i chęć do pracy

– z uwagi na specyfikę pracy mile widziani mężczyźni

– mile widziane zainteresowania techniczne

-mile widziane doświadczenie w prowadzeniu busa

Oferujemy:
-umowę o pracę – od poniedziałku do piątku

– niezbędne przeszkolenie
-wolne weekendy
-wieloletnią pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
-możliwość pracy z młodym i doświadczonym zespołem

Miejsce pracy: Karłowice – Polanowice

( mile widziane osoby z okolic)

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

730821689
Email: ada.liwex@gmail.com