Kierowca kat. B+E

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Palgetrans Handel - Transport Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Palgetrans handel – transport sp. z o.o

Producent koszy i pojemników metalowych poszukuje osoby na stanowisko:

Praca w systemie 2/1 – 2 tygodnie w Niemczech, 1 tydzień przerwy

Obowiązki:

  • załadunek i rozładunek samochodu i kontrola towaru
  • dostawa i odbiór towaru
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • realizacja prac magazynowych

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B + E
  • gotowość do pracy za granicą
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)