inżynier ds. ofertowania, kosztorysant

Oferta pracy z dnia: 2018/05/16
Oferta ważna do dnia: 2018/06/16
Pracodawca: EKO AUDYT SP. Z O. O.
Miejsce pracy: Wrocław

stanowisko: inżynier ds. ofertowania, kosztorysant

pracodawca: EKO PROJECTS

kraj: Polska, region: Dolnośląskie

EKO PROJECTS to firma inżynierska ( wielobranżowa ), specjalizująca się w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego. Długoletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje i profesjonalizm pracowników, jak również zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi i metod pracy to największe atuty firmy, które decydują o ugruntowanej pozycji na rynku projektowym.

Świadczymy usługi z zakresu:

Projektowanie:

  • projekty wielobranżowe w zakresie budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego
  • projekty obiektów budowlanych ( koncepcyjne , budowlane, wykonawcze, przetargowe )
  • optymalizacje kosztów inwestycji,
  • projekty remontów i modernizacji,
  • ekspertyzy techniczne i opracowania specjalistyczne,
  • przedmiary robót, kosztorysy oraz specyfikacje przetargowe,
  • nadzory autorskie,
  • autoryzacje projektów wykonanych za granicą.
  • nadzór inwestorski we wszystkich branżach,
  • organizowanie odbiorów urzędowych,
  • pozyskiwanie wszelkich wymaganych decyzji

Posiadamy też wykwalifikowanych doradców energetycznych, którzy wykonują audyty oraz posiadają uprawnienia do sporządzenia świadectw energetycznych.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie wycen inwestycji skierowanych do ofertowania
  • Dokonywanie obliczeń własnych w ramach branży budowlanej
  • Pozyskiwanie ofert podwykonawców na zakresy składowe inwestycji (opcjonalnie)
  • Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen
  • Przygotowywanie i przekazanie do Działu Realizacji wszystkich danych startowych pod realizację pozyskanych inwestycji
  • Pełne wsparcie realizowanych projektów w fazie wykonawczej, celem jak największej optymalizacji kosztów

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego, budownictwo – (mgr. inż – elektryk, sanitarny, architekt, etc.)
  • min. 2 letniego doświadczenia w zakresie kalkulacji robót i ich wyceny oraz w tworzeniu budżetu dla inwestycji budowlanych lub w realizacji robót budowlanych na budowie
  • Znajomości zasad kosztorysowania przy wykorzystaniu
  • programu Norma Pro
  • Znajomości oprogramowania Auto CAD, biegłej obsługi
  • pakietu Microsoft Office
  • Odpowiedzialności i konsekwencji w realizacji celów
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Przedsiębiorczości, zaangażowania,
  • dyspozycyjności
  • skrupulatności i dokładności oraz umiejętności pracy pod presją czasu
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania obiektów budownictwa przemysłowego i infrastrukturalnego;
  • możliwość awansu zawodowego;
  • dobre warunki pracy i wynagrodzenie – 3, a 5 tys. PLN netto podstawy
  • dostęp do zasobów wspomagających pracę
  • pracę w młodym profesjonalnym zespole, w środowisku międzynarodowym

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

+48 666 655 225