Handlowiec Regionalny

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o numerze VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli: 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii: W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze produkcji opakowań z tektury falistej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Handlowiec Regionalny 

Twoje przyszłe wyzwania, to:

Jako specjalista handlowy będziesz nawiązywać relacje biznesowe z nowymi Klientami oraz otaczać handlową troską aktualnych Kontrahentów. Pracę zorganizujesz wg własnych reguł, dbając szczególnie o organizację spotkań handlowych, prezentację produktów oraz finalizując negocjacje i sporządzając umowy.

Co zyskujesz, pracując z nami?

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze są dla nas standardem, dlatego oferujemy więcej. Za Twoje wyniki należy Ci się wysoka premia, którą załączamy do warunków wynagrodzenia. Co jeszcze? Świadczenia pozapłacowe: szkolenia, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie – czym chata bogata, a to i tak nie wszystko! Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe (również do celów prywatnych), telefon, komputer. Nie dyktujemy warunków, nie narzucamy szablonów – stawiamy na Twoją samodzielność i niezależność.
 

 

 

Nasze oczekiwania:

Stawiamy przede wszystkim Twoje doświadczenie w roli Handlowca oraz wysoką motywację do pracy w terenie. Powinieneś (-nnaś) posiadać czynne prawo jazdy kat. B oraz bardzo dobrze znać pakiet MS Office. Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie doda Ci +1000 do profesjonalizmu

Dodatkowe informacje

Nabierz z nami zawodowego rozpędu – wyślij swoje CV już teraz!