Business Development Manager

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: BDM/037/MBO
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Rozwijanie sprzedaży w regionie Europy Wschodniej, przygotowywanie i prezentowanie rozwiązań technicznych pracodawcy
  • Zwiększanie potencjału sprzedażowego firmy
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami
  • Negocjowanie cen przy uwzględnieniu wysokiego poziomu dyskrecji
  • Domykanie procesu sprzedaży
  • Zwiększanie znajomości lokalnych rynków Europy Wschodniej
  • Udzielanie szybkiej i precyzyjnej informacji dla Klientów
  • Utrzymanie wysokiego poziomu sprzedaży usług

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość branży automotiv, transportu lub inżynierii
  • Około 10 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów B2B w zespołach międzynarodowych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia długoterminowych relacji
  • Samodyscyplina
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymierzę czasu pracy
  • Premie miesięczne oraz kwartalne
  • Pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, pakiet Multisport, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków, fundusz świadczeń socjalnych i inne.)
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód